VAT w Unii Europejskiej

VAT-UE

System Informacji Podatkowej

MF-SIP

  

MENU

Strona główna

Zmiany w przepisach prawa podatkowego

Organizacja urzędu
Karty informacyjne
Terminy podatkowe
Formularze podatkowe
Zaświadczenia
Informacje podatkowe
Dodatkowe informacje
Ogłoszenia i przetargi
Inne strony WWW
Misja i cele urzędu
Ankieta
CZAS PRACY URZĘDU
URZĄD
 Pn  7.00-18.00
 Wt  7.00-15.00
 Śr  7.00-15.00
 Cz  7.00-15.00
 Pt  7.00-15.00
KONTAKT

  Telefon prefiks (0-61)

  Centrala

423-77-00

  Fax

426-48-85
  

X PowiAtowY Konkurs "Finanse a Matematyka"

         


W sobotę 09 kwietnia br. w siedzibie Urzędu Skarbowego w Gnieźnie, przy ul. Spichrzowej 4, rozegrano X  edycję Powiatowego Konkursu "Finanse a Matematyka", pod patronatem Ministerstwa Finansów.

W tym roku udział w konkursie wzięło 35 uczniów z dwunastu szkół ponadpodstawowych, wyłonionych w eliminacjach na szczeblu szkolnym. 

W klasyfikacji drużynowej zwyciężyło Gimnazjum nr 4 w Gnieźnie, II miejsce dla Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Gnieźnie, III miejsce zajął Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Witkowie.

W klasyfikacji indywidualnej I miejsce dla Karoliny Wojciechowskiej z Gimnazjum nr 4 w Gnieźnie, II miejsce zajęła Beata Kubicka z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalmnych Nr 1 w Gnieźnie, III miejsce przypadło Natalii Adamskiej z Gimnazjum Nr 4 w Gnieźnie.

Odrębną kategorię uczestników, tworzyli uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 12 w Gnieźnie, w której I miejsce zajęła Kinga Jóźwiak, II Dominik Rolewski, III Robert Guziałek.

Na uroczystość wręczenia nagród, która odbyła się w Gimnazjum nr 4 w Gnieźnie przybyli przedstawiciele Ministerstwa Finansów Pan Maciej Młodzikowski - dyrektor Departamentu Administracji Podatkowej, przedstawiciele samorządu w osobach: Zastępca Prezydenta  miasta Gniezna - Pan Czesław Kruczek, Wicestarostwa Pan Robert Andrzejewski oraz  Wicedyrektor Izby Skarbowej w Poznaniu Pan Przemysław Bzdok i Naczelnik Urzędu Skarbowego w Gnieźnie Pani Anna Wiernowolska. 

Celem tegorocznego konkursu była upowszechnianie wśród młodzieży szkolnej, wiedzy na temat obowiązku rozliczenia podatku dochodowego oraz wypełnienia zeznań rocznych przy użyciu formularzy elektronicznych, dostępnych na stronie Ministerstwa Finansów.

 

 

 

Copyright by US